Follow beveiliging
Nieuwsbrief
Cartoon rss
Opleidingen
Beveiliging Boeken rss
Beveiliging Nieuws rss
Beveiliging Video rss
Beveiliging Werk rss
Beveiliging Agenda rss

Oudere AXA fietssloten gemakkelijk te openen (video)

Gepubliceerd: zondag 9 december 2007 in productnieuws. Reageer

Oudere ringsloten van bijvoorbeeld AXA of Abus blijken gemakkelijk open te krijgen. Dat meldt het consumentenprogramma Kassa zaterdag. Dergelijke sloten zijn verplicht bij het afsluiten van een fietsverzekering.

Woensdag waarschuwde de politie al voor de zwakke beveiliging van de fietsensloten. Bij AXA gaat het om sloten 583, SL7 en SL9 die tussen 1998 en 2005 zijn geproduceerd. Daarvan zijn er zo'n 4 tot 5 miljoen verkocht. AXA-directeur Dirk Bolderman bevestigde in Kassa dat er problemen zijn met honderdduizenden sloten. AXA biedt eigenaars van zo'n onveilig slot 50 procent korting bij aankoop van een nieuw ketting- of kabelslot. Het bedrijf is volgens hem verder niet verplicht om in actie te komen, omdat het om oudere sloten gaat. Naar aanleiding van de reactie van AXA, besloot The Open Organisation Of Lockpickers (TOOOL) het publiek te laten zien hoe het openen in z'n werk gaat. Bij Abus betreft het de typenummers Protecta 48 en 4800.

Link: Video van TOOOL "A new phase in security"

Zoeken met Google

Geselecteerd bij dit artikel

Alle handelsmerken en auteursrechten op deze pagina horen toe aan hun gewaardeerde eigenaars.

Beveiliging Nieuws maakt het aanbod van berichtgeving rond security gerelateerde onderwerpen toegankelijker en is een startpunt
voor beveiligers, security managers en iedereen die geïnteresseerd is in beveiligingsnieuws. Beveiligingsbedrijven en leveranciers
hebben tevens de mogelijkheid om zelf te publiceren op dé website op het gebied van beveiliging.


Copyright © 1999 - 2012 Connext
button