Acht weken cel voor mishandelen van beveiliger
Gepubliceerd: vrijdag 27 januari 2012 in rechtspraak. 1 reactieEen 21-jarige man uit Tholen is tot acht weken gevangenisstraf veroordeeld wegens het mishandelen van een beveiliger van B&B Beveiliging.
Het incident vond plaats op 11 september 2011 in Tholen. B&B Beveiliging kreeg een melding van een vechtpartij in een uitgaansgelegenheid. Bij aankomst werden enkele personen buiten gezet en de ruzie gesust. De verdachte trapte daarna een spiegel van een dienstwagen af en ging er vervolgens met enkele anderen vandoor. Later werden de verdachten aangehouden en naar een beveiligingsvoertuig gebracht, waarbij één van hen de beveiliger in de rug sprong. Daarbij kwam de beveiliger ten val en liep letsel op aan heup en benen. De verdachte kon uiteindelijk toch worden overgedragen aan de politie.De rechtbank nam de zaak hoog op omdat geweld tegen hulpverleners, zoals politie, brandweer, ambulancepersoneel en beveiligers de laatste jaren toeneemt. De rechter nam in zijn strafmaat mee dat verdachte al vaker voor soortgelijke zaken is veroordeeld. De verdachte werd tevens veroordeeld tot het vergoeden van de schade van ruim 40 euro die hij had aangebracht aan de dienstauto van het beveiligingsbedrijf. De verdachte heeft aangegeven in hoger beroep te zullen gaan. B&B Beveiliging wil in een civiele procedure de kosten verhalen die gemaakt zijn tijdens het herstel van de gedupeerde beveiliger.
Beveiliging Gids: B&B Beveiliging

Geselecteerd bij dit artikel
Dader misdrijf minder snel vervroegd vrijRisk Analytics-tool helpt internetwinkeliers tegen fraudeSecure Lane succesvol bij truckstop VenloLandelijke 112 meldkamerorganisatie over vijf jaarGroot-Brittannië privatiseert politiebureaus met G4SBuitengewoon Opsporing Ambtenaar (BOA)HorecaportierHorecaportierOverval geldtransport Brinks in ZutphenGewelddadige overval op SecurCash


Beveiliging Boeken overzicht
Marshall Security Services
Geschiedenis van Securitas
Beveiliger is Supercollega 2011
KABA Nederland
Paxton combinatie met inbraaksysteem
Tiger Team 101
Reanimatie-app PulsePoint voor smartphone
Google past privacybeleid aan
Politie bij verkeerde supermarkt na overval
Die steelt nooit meer
Centralist
Beveiligers
Supervisor Beveiliging
Buitengewoon Opsporing Ambtenaar (BOA)
Objectbeveiliger
Evenementenbeveiligers
















