Follow beveiliging
Nieuwsbrief
Cartoon rss
Opleidingen
Beveiliging Boeken rss
Beveiliging Nieuws rss
Beveiliging Video rss
Beveiliging Werk rss
Beveiliging Agenda rss

Beveiliging iPhone met dubbele cijfers is beter

Gepubliceerd: dinsdag 3 januari 2012 in mobiel. Reageer

Met een viercijferig wachtwoord op je iPhone kun je privé gegevens beschermen. Door één cijfer in je wachtwoord twee keer te gebruiken wordt de beveiliging van het toestel beter.

iPhone met Beveiliging NieuwsIemand die je toestel heeft gevonden of gestolen en deze wil ontgrendelen door middel van de vetvlekken die je achterlaat op je touchscreen heeft 24 kansen. De website Skeleton Key Security heeft een oplossing bedacht om het aantal kansen om het toestel te kraken te verhogen.

Gebruik één cijfer in je wachtwoord twee keer. Hierdoor moeten er 36 verschillende combinaties worden geprobeerd, in plaats van de gebruikelijke 24 (4x3x2x1). Door dit te doen neemt de kans dat iemand je wachtwoord raad dus af, ook al ziet hij welke cijfers je gebruikt hebt. Mocht je het nog niet weten, bij de iPhone kun je instellen dat al je informatie wordt gewist na tien mislukte pogingen.

Link: skeletonkeysecurity.com

Zoeken met Google

Geselecteerd bij dit artikel

Alle handelsmerken en auteursrechten op deze pagina horen toe aan hun gewaardeerde eigenaars.

Beveiliging Nieuws maakt het aanbod van berichtgeving rond security gerelateerde onderwerpen toegankelijker en is een startpunt
voor beveiligers, security managers en iedereen die geïnteresseerd is in beveiligingsnieuws. Beveiligingsbedrijven en leveranciers
hebben tevens de mogelijkheid om zelf te publiceren op dé website op het gebied van beveiliging.


Copyright © 1999 - 2012 Connext
button