Verborgen camera op raam Amsterdamse diamantair
Gepubliceerd: woensdag 30 november 2011 in opmerkelijk. ReageerEen medewerker van Coster Diamonds ontdekte terwijl hij zijn handen stond te wassen een minuscuul cameraatje op het raam. De camera stond gericht op een kluis.
Een poging van criminelen om hun slag te slaan bij de diamantair aan het Amsterdamse Museumplein is met de ontdekking van de camera in de kiem gesmoord. De politie ontdekte dat het verbonden was aan een opnameapparaat dat was weggewerkt achter het lood. Directeur Kees Noomen van Coster Diamonds stelt vast dat er de nodige moeite is gedaan om het daar te bevestigen. Het raam waarop de camera zat bevestigd, bevindt zich op 15 meter hoogte.
Geselecteerd bij dit artikel
Amsterdam gaat cameratoezicht intensiverenBoa’s worden gemeentepolitieNetwerkcamera's met Lightfinder-technologie40 procent van de gestolen vaartuigen teruggevondenVeel valse claims na treinbotsing AmsterdamGeld-/Waarde Transport BeveiligerWinkelsurveillanceGediplomeerde ObjectbeveiligerBeveiliger nachtclub/discotheekObjectbeveiliger3d-interface voor beveiligingscamera's


Beveiliging Opleidingen overzicht
Beveiliging Boeken overzicht
Interview met CCV directeur Onno Peer
Anonymous zet data justitie VS online
Nimo Security in 1 minuut
Opleiding Havenbeveiliger bij TC Eemhaven
Brandproef Lightspeed Fire Detection System
Telefonische phishing
REGS helpt inzittenden voertuig te water
Onderzoek naar verband overvallen Brinks en G4S
Beveiliging Olympische Spelen Londen
Heras 4D-Hekwerk
Evenementenbeveiliger
Beveiligers gezocht
Supervisor Control Room
BOA (Buitengewoon Opsporing Ambtenaar)
Geld-/Waarde Transport Beveiliger
Winkelsurveillance
Beveiliger nachtclub/discotheek















