Noodsysteem eCall in nieuwe auto's vanaf 2015
Gepubliceerd: donderdag 8 september 2011 in veiligheid. ReageerNieuwe auto's moeten vanaf 2015 zijn uitgerust met een systeem dat bij ongelukken automatisch de hulpdiensten waarschuwt.
Europees Commissaris Neelie Kroes heeft deze verplichting voor de auto-industrie bekend gemaakt. Het waarschuwingssysteem verkort de tijd die verstrijkt voor ambulances en politie op de plaats van het ongeval arriveren met de helft. Als een auto betrokken raakt bij een ongeval, belt het systeem automatisch naar 112 en geeft het de locatie van het voertuig door. Het systeem kan met een knop ook worden geactiveerd door de bestuurder. Volgens de commissie zal het het zogenoemde eCall meldsysteem zeker honderden mensenlevens per jaar redden.

Geselecteerd bij dit artikel
Veilig versieren met het EK voetbalBrommerdiefstal neem toeSecuritas en DayCom komen met beveiliging voor ouderenAantal aangiftes transportcriminaliteit daaltBedrijventerrein Ede vergelijkt kentekens camerabeeldenHorecaportierHorecaportierREGS helpt inzittenden voertuig te waterPAL-V vliegende auto voor hulpdiensten


Beveiliging Opleidingen overzicht
Beveiliging Boeken overzicht
Interview met CCV directeur Onno Peer
Anonymous zet data justitie VS online
Nimo Security in 1 minuut
Opleiding Havenbeveiliger bij TC Eemhaven
Brandproef Lightspeed Fire Detection System
Telefonische phishing
REGS helpt inzittenden voertuig te water
Onderzoek naar verband overvallen Brinks en G4S
Beveiliging Olympische Spelen Londen
Heras 4D-Hekwerk
Evenementenbeveiliger
Beveiligers gezocht
Supervisor Control Room
BOA (Buitengewoon Opsporing Ambtenaar)
Geld-/Waarde Transport Beveiliger
Winkelsurveillance
Beveiliger nachtclub/discotheek















