Follow beveiliging
Nieuwsbrief
Cartoon rss
Opleidingen
Beveiliging Boeken rss
Beveiliging Nieuws rss
Beveiliging Video rss
Beveiliging Werk rss
Beveiliging Agenda rss

Overvallers Brink's gebruikten kraaienpoten

Gepubliceerd: donderdag 7 juli 2011 in overval. Reageer

De criminelen die vorige week de vestiging van waardetransportbedrijf Brink’s in Amsterdam overvielen, hebben zelfgemaakte kraaienpoten gebruikt om politieauto’s te hinderen.

kraaienpootHet gaat om afgezaagde pvc-buisjes met daardoorheen een groot aantal schroeven. Ze lagen onder meer op de oprit van het politiebureau, met de bedoeling lekke banden te veroorzaken. De overvallers hadden ze op nog een aantal plekken op de weg gegooid. De politie wil graag weten of er mensen zijn die meer informatie over de maaksels hebben.

Eerder verschenen: Overvallers wierpen hindernis voor politie op en Scarface-bende mogelijk achter overval (video)

Zoeken met Google

Geselecteerd bij dit artikel

Alle handelsmerken en auteursrechten op deze pagina horen toe aan hun gewaardeerde eigenaars.

Beveiliging Nieuws maakt het aanbod van berichtgeving rond security gerelateerde onderwerpen toegankelijker en is een startpunt
voor beveiligers, security managers en iedereen die geïnteresseerd is in beveiligingsnieuws. Beveiligingsbedrijven en leveranciers
hebben tevens de mogelijkheid om zelf te publiceren op dé website op het gebied van beveiliging.


Copyright © 1999 - 2012 Connext
button