Meer verdenkingen Brinks-berovers (video)
Gepubliceerd: donderdag 30 juni 2011 in overval. ReageerDe politie in Amsterdam denkt dat de daders van de overval vannacht op het geldtransportbedrijf van Brink's, begin april ook al een brute overval in Rotterdam hebben gepleegd. De politie gaat uit van zes daders, die vannacht het depot aanvielen met automatische wapens en explosieven.
De overval op de Brink's-vestiging aan de Kollenbergweg in Amsterdam-Zuidoost vertoont gelijkenissen met andere recente overvallen. Ook bij de overval op SecurCash in Rotterdam van begin april werd met opzet vanaf het begin van de overval geschoten met automatische geweren. Ook daar is met explosieven een toegang geforceerd.
Er is een onbekend geldbedrag meegenomen bij de overval die rond drie uur plaats vond. De politie die snel ter plaatse was, werd door de overvallers onthaald met een salvo uit een automatisch wapen. De daders zijn daarop op de vlucht geslagen in een of twee vluchtauto's. Net voorbij knooppunt Deil reed een van de vluchtauto’s tegen een vangrail aan. De zwaar bewapende overvallers hielden vervolgens een passerende auto met vier inzittenden aan. En vluchtten daarmee verder richting Eindhoven. Hoewel de oorspronkelijke vluchtauto in brand is gevlogen heeft de politie heel veel geld van het wegdek kunnen rapen. De klopjacht op de overvallers werd gestaakt na bedreiging met mitrailleurs.

Geselecteerd bij dit artikel
Amsterdam gaat cameratoezicht intensiveren40 procent van de gestolen vaartuigen teruggevondenMicrosoft Rozzle nieuw wapen tegen malwareVeiligheid sociale media is uitdaging voor scholenVeel valse claims na treinbotsing AmsterdamGeld-/Waarde Transport BeveiligerWinkelsurveillanceGediplomeerde ObjectbeveiligerBeveiliger nachtclub/discotheekObjectbeveiligerOnderzoek naar verband overvallen Brinks en G4S


Beveiliging Opleidingen overzicht
Beveiliging Boeken overzicht
Interview met CCV directeur Onno Peer
Anonymous zet data justitie VS online
Nimo Security in 1 minuut
Opleiding Havenbeveiliger bij TC Eemhaven
Brandproef Lightspeed Fire Detection System
Telefonische phishing
REGS helpt inzittenden voertuig te water
Onderzoek naar verband overvallen Brinks en G4S
Beveiliging Olympische Spelen Londen
Heras 4D-Hekwerk
Evenementenbeveiliger
Beveiligers gezocht
Supervisor Control Room
BOA (Buitengewoon Opsporing Ambtenaar)
Geld-/Waarde Transport Beveiliger
Winkelsurveillance
Beveiliger nachtclub/discotheek















