Follow beveiliging
Nieuwsbrief
Cartoon rss
Opleidingen
Beveiliging Boeken rss
Beveiliging Nieuws rss
Beveiliging Video rss
Beveiliging Werk rss
Beveiliging Agenda rss

Apple lanceert iCloud synchronisatie en backup

Gepubliceerd: woensdag 8 juni 2011 in software. Reageer

Apple heeft iCloud geïntroduceerd, een nieuwe dienst waarmee gebruikers eenvoudig hun bestanden en applicaties kunnen synchroniseren. Gebruikers krijgen beschikking over 5 GB aan ruimte in de cloud om eigen documenten op te slaan. Tegen betaling is extra capaciteit beschikbaar.

iCloudDe iCloud service vervangt de betaalde MobileMe service en heeft aanvullende mogelijkheden. E-mails, contactpersonen en de kalender worden online opgeslagen op de servers van Apple, maar worden ook alle documenten in de cloud opgeslagen en tegelijk naar alle andere apparaten van de gebruiker gestuurd.

Ook foto's en filmpjes die zijn gemaakt met een iPad, iPod Touch of iPhone worden via de iCloud opgeslagen. Apple heeft het maken van backups simpel gemaakt, want met de nieuwste iOS software kan een iPhone, iPad of iPod Touch automatisch via WiFi een backup maken naar de iCloud terwijl deze opgeladen wordt.

Zoeken met Google

Geselecteerd bij dit artikel

Alle handelsmerken en auteursrechten op deze pagina horen toe aan hun gewaardeerde eigenaars.

Beveiliging Nieuws maakt het aanbod van berichtgeving rond security gerelateerde onderwerpen toegankelijker en is een startpunt
voor beveiligers, security managers en iedereen die geïnteresseerd is in beveiligingsnieuws. Beveiligingsbedrijven en leveranciers
hebben tevens de mogelijkheid om zelf te publiceren op dé website op het gebied van beveiliging.


Copyright © 1999 - 2012 Connext
button