Pulsar X550R nachtzicht beveiligingscamera
Gepubliceerd: vrijdag 20 augustus 2010 in productnieuws. 2 reactiesDe Pulsar X550R is het allernieuwste op het gebied van digitaal nachtzicht en is een motion detection kijker en camera in één. De beveiligingscamera levert een detectie afstand van 400 meter.
De X550R heeft een ingebouwde videorecorder en kan geschakeld worden met externe apparaten. De video out modus kan gebruikt worden voor video opnames zonder gebruikmaking van adapters, camcorders of camera's. De video in modus kan gebruikt worden om beeldmateriaal naar de ingebouwde display te sturen. De functie motion zorgt voor automatische opname. Deze wordt gebruikt om beelden op te nemen zodra er beweging gedetecteert wordt in het gezichtsveld. De camera bewaart in dat geval de beelden 5 seconden vóór en 5 seconden na de beweging. De camera heeft een ingebouwde 805 nm infrarood lichtbron die gebruikt wordt om ook in volledige duisternis te kunnen waarnemen.
Beveiliging Gids: Military Security Solutions

Meer van Military Security Solutions
Geselecteerd bij dit artikel
EL-ID1 analoge kentekenplaat cameraXineron autofocus camera’s met intelligente auto zoomLek in IP-camera's laat hackers meekijkenIP-video-deurintercom met RFID-toegangsmoduleTechgiganten werken samen tegen phishingmailsBeveiligingsfunctionaris / receptiemedewerkerObjectbeveiligerObjectbeveiligerDetentietoezichthouderOperatorQuadcopters voor digitale camera's


Beveiliging Boeken overzicht
Geschiedenis van Securitas
Beveiliger is Supercollega 2011
KABA Nederland
Paxton combinatie met inbraaksysteem
Tiger Team 101
Reanimatie-app PulsePoint voor smartphone
Google past privacybeleid aan
Politie bij verkeerde supermarkt na overval
Die steelt nooit meer
Quadcopters voor digitale camera's
Beveiligingsfunctionaris / receptiemedewerker
Buitengewoon Opsporing Ambtenaar (BOA)
Objectbeveiliger
Centralist
Evenementenbeveiligers
Beveiligers & receptionisten















