Logitech Alert beveiligingscamera's
Gepubliceerd: donderdag 12 augustus 2010 in productnieuws. ReageerLogitech heeft een tweetal nieuwe beveiligingsystemen die in HD opnemen geïntroduceerd.
De Alert 750i is geschikt voor diverse locaties binnenshuis, terwijl de weerbestendige Alert 750e met nachtzicht juist zeer geschikt is voor openlucht locaties. De beveiligingcamera's schieten met een groothoeklens plaatjes in een 960 x 720 resolutie met 15 frames per seconde. Logitech bundelt de systemen met twee Homeplug adapters, zodat beeldmateriaal eenvoudig via het lichtnet getransporteerd kan worden.
Beide systemen bestaan uit een HD-netwerkcamera, netwerkapparatuur, afstandsbediening en de nodige software. Video en audio kunnen via een portal overal te wereld bekeken worden. Hiervoor moet echter een computer aan staan. Ook is er een meegeleverde 2 GB MicroSD-kaart die de opnames kan opslaan. Dankzij de geïntegreerde bewegingssensor is het mogelijk alleen op te nemen wanneer een beweging geregistreerd wordt. Tevens kun je op dat moment automatisch een emailnotificatie laten sturen.

Geselecteerd bij dit artikel
EL-ID1 analoge kentekenplaat cameraXineron autofocus camera’s met intelligente auto zoomLek in IP-camera's laat hackers meekijkenVerwijderde foto's na jaren nog steeds op FacebookOFFI Label-gecertificeerde datasafe van Nauta SecurityObjectbeveiligerCoördinatoren Beveiliging en ObjectbeveiligersObjectbeveiligerOperatorQuadcopters voor digitale camera's


Beveiliging Boeken overzicht
Geschiedenis van Securitas
Beveiliger is Supercollega 2011
KABA Nederland
Paxton combinatie met inbraaksysteem
Tiger Team 101
Reanimatie-app PulsePoint voor smartphone
Google past privacybeleid aan
Politie bij verkeerde supermarkt na overval
Die steelt nooit meer
Quadcopters voor digitale camera's
Beveiligingsfunctionaris / receptiemedewerker
Buitengewoon Opsporing Ambtenaar (BOA)
Objectbeveiliger
Centralist
Evenementenbeveiligers
Beveiligers & receptionisten















