Follow beveiliging
Nieuwsbrief
Cartoon rss
Beveiliging Boeken rss
Beveiliging Nieuws rss
Beveiliging Video rss
Beveiliging Werk rss
Beveiliging Agenda rss

Werknemers nemen bedrijfsgegevens mee op vakantie

Gepubliceerd: dinsdag 6 juli 2010 in ict-beveiliging. Reageer

Europese bedrijven hebben hun vertrouwelijke informatie onvoldoende beveiligd. Nu veel werknemers werk meenemen op vakantie lopen bedrijven het risico dat vertrouwelijke informatie op straat komt te liggen.

Uit onderzoek van documentmanagementspecialist Ricoh onder 331 Europese bedrijven blijkt dat slechts 44% van de bedrijven een beleid heeft om te voorkomen dat werknemers bedrijfsgevoelige informatie met zich meenemen. Daarnaast heeft niet meer dan 41% een beleid voor het afdrukken van vertrouwelijke documenten.

Een van de redenen dat de documenten in bedrijven slecht beveiligd zijn, is dat het documentbeheer in veel organisaties gedecentraliseerd is, zonder een direct verantwoordelijke hiervoor. Hierdoor is het onmogelijk te controleren en te beheren. Slechts 47% van de Europese bedrijven heeft een beleid om het afdrukken van klantgegevens te beheren. Dat betekent dat organisaties niet weten wie er binnen het bedrijf klantgegevens kan afdrukken.

Zoeken met Google

Geselecteerd bij dit artikel

Alle handelsmerken en auteursrechten op deze pagina horen toe aan hun gewaardeerde eigenaars.

Beveiliging Nieuws maakt het aanbod van berichtgeving rond security gerelateerde onderwerpen toegankelijker en is een startpunt
voor beveiligers, security managers en iedereen die geïnteresseerd is in beveiligingsnieuws. Beveiligingsbedrijven en leveranciers
hebben tevens de mogelijkheid om zelf te publiceren op dé website op het gebied van beveiliging.


Copyright © 1999 - 2012 Connext
button