Keurmerk Elektronisch Toegangsbeheer voor ARAS Security
Gepubliceerd: donderdag 17 juni 2010 in bedrijfsnieuws. ReageerARAS Security heeft een primeur op het gebied van kwaliteit in toegangscontrole. Als eerste in Nederland mag ARAS zich leverancier en adviseur noemen met een keurmerk voor Elektronisch Toegangsbeheer.
Met het certificaat geeft ARAS de installateur en eindgebruiker de garantie dat de componenten van zowel Axiom als CardAccess aan alle gestelde eisen voldoen. ARAS is de afgelopen jaren flink onder de loep genomen qua bedrijf, personeel, processen en producten. Tijdens een audit door het Kiwa zijn de toegangscontrole producten en de organisatie getoetst en heeft ARAS voldaan aan de criteria zoals vastgelegd in de beoordelingsrichtlijnen (BRL) Toegangscontrole. Om de waarde van dit keurmerk te borgen, zullen er ook in de toekomst regelmatig audits plaatsvinden door KIWA, dat tevens het certificaat heeft verstrekt en het ARAS personeel heeft getoetst op betrouwbaarheid.Een werknemerstraining met de naam ‘Projecteringdeskundige Elektronisch Toegangsbeheer’ werd afgenomen door VEBON, de initatiefnemers van dit keurmerk. Op deze manier kan er samen gewerkt worden aan een regelgeving die het niveau voor de gehele sector zal verhogen. De volledige BRL Toegangscontrole is te downloaden van de website van de VEBON.
Beveiliging Gids: ARAS Security

Meer van ARAS Security
Geselecteerd bij dit artikel
Dribbeltoernooi kiest voor Promeon SecurityAIVD waarschuwt voor gebrekkige beveiliging van gsm-verkeerBedrijventerrein Olst ontvangt KVO-certificatenRapport onderhoud en inzet kleine blusmiddelenBosch Security Systems verhuist per 2 april 2012Winkelsurveillance/ Allround beveiligerBOA (Buitengewoon Opsporing Ambtenaar)WinkelsurveillanceBeveiliger nachtclub/discotheekObjectbeveiligerKABA Nederland
Hacousto AccessV winnaar SSA Award 2011 TGKHandpalmlezer van SSA Award winnaar RecogtechNominaties toegangscontrolesysteem SSA 2011 AwardsBrandweerkazerne met keurmerk Brandveilig Gebruik BouwwerkenSolid SystemsMactwin Security SolutionsOsecHexta Hekwerk & TerreinbeveiligingNetherland Security (NethSec)


Beveiliging Opleidingen overzicht
Beveiliging Boeken overzicht
Interview met CCV directeur Onno Peer
Anonymous zet data justitie VS online
Nimo Security in 1 minuut
Opleiding Havenbeveiliger bij TC Eemhaven
Brandproef Lightspeed Fire Detection System
Telefonische phishing
REGS helpt inzittenden voertuig te water
Onderzoek naar verband overvallen Brinks en G4S
Beveiliging Olympische Spelen Londen
Heras 4D-Hekwerk
Evenementenbeveiliger
Beveiligers gezocht
Supervisor Control Room
BOA (Buitengewoon Opsporing Ambtenaar)
Geld-/Waarde Transport Beveiliger
Winkelsurveillance
Beveiliger nachtclub/discotheek















