Privacy gewaarborgd bij bodyscanner Schiphol
Gepubliceerd: 3 maart 2010 in privacy. ReageerSchiphol beschikt als enige luchthaven op de wereld over Security Scans voorzien van een screeningstechnologie waarbij de privacy is gewaarborgd aldus de luchthaven.
De introductie van de Security Scan op Schiphol is een initiatief van de NCTb, de Douane en Amsterdam Airport Schiphol. De beelden worden geanalyseerd door een computer en niet door operator op afstand. Hierbij wordt gebruik gemaakt van de zogenoemde millimeter wave technologie. De Security Scan op Amsterdam Airport Schiphol wordt ingezet bij de security - en douane controle van passagiers.

Geselecteerd bij dit artikel
Nieuwe reeks bullet camera's van VistaSchiphol zucht onder beveiligingPolitiekorps dringt criminaliteit terug met softwareWinkeliers Amsterdam moeten op 'overvallers-les'USB-sticks voeden kentekenscanner politieShield Security & Services zoekt sales topperStraatcoachBeveiligingsbeambtenMedewerker Afdeling Customer ServicesHondengeleiderGenomineerden Securitymanager van het Jaar

Dieven in Antwerpen blij met fietsenrek
Waterpatrouille door Willem de Haan
Ascom uitreiking BGB keurmerk
AED's in Nederland in kaart
Geldwagen verliest 30.000 euro
Collectieve camerabewaking over glasvezel
IVIC en IVVP 2010 te Gorinchem
Tips voor veilig internetten
Beveiliger is meer dan een stoere kleerkast
SBBA Cameratoezicht in Almere
Shield Security & Services zoekt sales topper
Beveiligingsbeambte met diensthond
SAFENED zoekt een Hoofd Beveiliger Facilitair
Evenementenbeveiligers
Hondengeleider gezocht
Hart Security zoekt een beveiliger
Alpha Security zoekt horecabeveiligers
Evenementen beveiligers gezocht
Beveiligers gezocht
Evenementen / horeca beveiligers









